Вчені запевняють, що коронавірус можна визначати по голосу

Мова і голос людини багато в чому залежать від дихального апарату, а проблеми з легенями обов'язково відображаються на тому, як людина говорить.

Коронавірус можна діагностувати по голосу, так як він може змінюватися від будь-яких проблем з легенями. До такого висновку прийшли спеціалісти з MIT, йдеться в статті журналу IEEE Open Journal of Engineering in Medicine and Biology, передають Патріоти України.

Фахівці відзначили, що мова і голос людини багато в чому залежать від дихального апарату, а проблеми з легенями обов'язково відображаються на тому, як людина говорить.

Під час вивчення даного питання вчені використовували записи голосів знаменитостей, у яких виявляли COVID-19, що проходив безсимптомно. Для отримання потрібної інформації фахівці порівнювали записи до інфікування і після того, як стало відомо про зараження.

Автори дослідження змогли довести, що при зараженні коронавірусом істотно скорочується різноманітність звукових сигналів.

При цьому вчені попередили, що це тільки перші стадії дослідження і вони використовували зразки голосів лише п'яти чоловік.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тіло дівчинки віддали в сміттєвому пакеті разом із використаними рукавичками

середа, 5 серпень 2020, 10:02

Мати стверджує, що в немовляти була зламана рука. Страшна історія трапилася на Дніпропетровщині. Молоду маму з Кам'янського екстрено привезли до Дніпра, у неї трапилися передчасні пологи на шостому місяці вагітності. На жаль, дівчинку врятувати не вдал...

Ій було 80: Померла мати Ігоря Коломойського

середа, 5 серпень 2020, 9:47

Про маму олігарха взагалі відомо досить мало - лише те, що за освітою вона інженер і працювала в інституті Дніпропетровська "Промбудпроект". У вівторок, 4 серпня, стало відомо про смерть Зої Ізраілівни Коломойської - матері українського олігарха Ігоря ...