Вчені знайшли неймовірний доказ життя на Марсі

З'явився новий доказ того, що Марс був заселений.

Марс мав всі умови для життя. До такого висновку прийшли вчені NASA після нових досліджень "червоної планети", передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Так, багато фахівців постійно висувають теорію, що у далекому минулому Марс був живий. Але досі на цій планеті не було виявлено жодного залишку будь-якого організму.

І ось нещодавно під час аналізу ґрунту з "червоної планети", який проводив апарат Curiosity, вченими була виявлена ідентичність Марса з нашою планетою. Дослідження показало, що зразки ґрунту відповідають зразкам ґрунту Землі 3,5 млрд років тому - саме тоді на нашій планеті почало зароджуватися життя.

До речі, кожне нове дослідження NASA тільки підтверджує те, що Марс був придатний для життя. Можливо, що десь навіть збереглися якісь останки істот. Більш того, вже точно відомо, що на Марсі була вода, яка мала відповідний для життя рівень pH.

Додамо, що в 2020 році NASA вкотре запустить новий марсохід, який підвищить шанси на виявлення життя, яке існувало в минулому на "червоній планеті".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Поліцейський бив головою об асфальт": На Київщині розгорівся скандал через побиття правоохоронцями адвоката (фото, відео)

субота, 4 квітень 2020, 0:35

Українські правоохоронці все частіше стають фігурантами конфліктів з цивільним населенням. У Броварах під Києвом розгорівся скандал через поведінку співробітників патрульної поліції. "По предварительной информации, 27 марта 2020 года сотрудники патруль...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...