Від її вирішення залежить майбутнє Центральної Європи: Польща про кризу в Білорусі

У Польщі назвали кризу в Білорусі "гордієвим вузлом".

Матеуш Моравецький

Прем'єр Польщі Матеуш Моравецький прокоментував кризу в Білорусі через результати виборів президента країни. Морвецький вважає ситуацію в країні "гордієвим вузлом", від розв'язання якого залежить майбутнє Центральної Європи. Про це він заявив під час відкриття форуму "Бачення розвитку" у Гдині, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Моравецький додав, що майбутнє Центральної Європи також залежить від солідарності європейських країн щодо питання Білорусі.

"Так, як сьогодні цю солідарність ми будуємо навколо Білорусі разом з Литвою та іншими балтійськими країнами, так і в подальшій перспективі, я сподіваюся, разом з Білоруссю та Україною ми формуватимемо майбутнє Центральної Європи", - наголосив він.

Зазначимо, Європейський союз не визнає результати президентських виборів в Білорусі, які відбулися 9 серпня. При цьому ЄС пропонує стати посередником у діалозі між владою та опозицією.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...