Велично і з гуркотом: "Газпром" впевнено завалиться в кювет", - Ель Мюрид

Кремль жертвує газопроводом до Китаю "Сила Сибіру", щоб врятувати свій проект "Північний потік-2", на який США обрушили міць санкцій.

Єдине російське судно-трубоукладач "Академік Черський" висунулося в сторону Сінгапуру. Це говорить про те, що Москва поставила хрест на газопроводі в Китай "Сила Сибіру". Про це у Facebook написав російський блогер Ель Мюрид, передають Патріоти України.
"Два катастрофічно провальних проекти - "Північний потік-2" і "Сила Сибіру" - поставили питання про те, ким саме потрібно жертвувати. Вибір зроблений", - зазначив експерт РФ.

На його думку, Кремль вирішив покласти край "Силі Сибіру" через спалах смертельного коронавируса Covid-2019. Він фактично паралізував економіку Китаю, в результаті чого сталося падіння споживання газу. "Всі надлишкові обсяги газу і нафти кинуться в Європу, створюючи на цьому ринку величезний навіс з надлишків", - зазначив блогер.

У зв'язку з цим, добудова "Північного потоку-2" втрачає будь-який сенс, тому що вона стрімко втрачає частку на газовому ринку Європи.

Однак для Кремля це вже неважливо, впевнений Мюрид. На його думку, закінчення будівництва "Північного потоку-2" - питання іміджеве.

Мюрид попередив, що в доступному для огляду майбутньому попит на енергоресурси на світових ринках буде нижчий за пропозицію. І це обернеться банкрутством найслабших гравців, серед яких РФ зі своїм Газпромом. "Спроби зберегти обличчя і продовжувати безглузді проекти на шкоду термінової верстки антикризових програм і мобілізації всіх ресурсів на порятунок свого становища на європейському ринку приведуть до того, що Газпром ще більш впевнено завалиться в кювет. Велично і з гуркотом", - констатував російський блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Юний індійський пророк, що передбачив пандемію коронавірусу, зробив новий прогноз

понеділок, 21 вересень 2020, 17:30

Подібне пророцтво зробила колись Ванга... Деякий час назад світ здивував індійський пророк Абіга Ананд. Цей хлопчик уже передбачив пришестя пандемії коронавіруса, а тепер з повною упевненістю стверджує, що 21.12.2020 о 21:21 відбудеться протистояння Юп...

Хіти тижня. Топ-чиновники Чечні замовили вбивство українського нардепа і екскомандира добробата, - ЗМІ

понеділок, 21 вересень 2020, 16:00

Розслідування справи повинно було закінчитися 30 липня 2020 року, проте суд продовжив його до 30 липня 2021 року. Соратники Рамзана Кадирова намагаються позбутися від людей, які критикують главу Чечні. Новий інцидент стався в Україні, де два чиновника ...