"Велике будівництво": На Запоріжчині провалилося декілька великих ділянок нової траси (відео)

Масштаби халтури поки невідомі, проте, як видно на відео, проблемні ділянки зустрічаються часто.

Трасу, ремонт якої входить в програму Президента «Велике будівництво», вже латають. Відповідне відео з'явилося в соцмережах, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як на кордоні Приморського району ведеться відновлення декількох сотень метрів дороги, яка провалилася. При чому відразу на декількох ділянках траси. Масштаби халтури поки невідомі, проте, як видно на відео, проблемні ділянки зустрічаються часто. Також невідомо тепер, скільки протримається інше нове покриття.

У цьому році роботи виконувались на чотирьох ділянках дороги загальною протяжністю 118,7 км. Загальна вартість робіт становить - 2 млрд 130 млн 789,3 тисяч гривень. Ремонт автодороги обіцяли закінчити на початку серпня, але, як ми можемо спостерігати, роботи тривають.

Інші публікації автора

"Русскій мір" він такий: Журналіст показав, як у Горлівці бойовики розгромили супермаркет “Амстор” (відео)

понеділок, 28 вересень 2020, 11:28

Ці руїни є результатом діяльності окупантів... Блогер Денис Казанський показав, у якому стані зараз знаходиться супермаркет “Амстор” в окупованій Горлівці. Відео він опублікував у Twitter, передають Патріоти України. . “Горлівка. Супермаркет “Амстор”....

#всеодноїхнесадять: У Києві спіймали банду злодійок (фото)

понеділок, 28 вересень 2020, 11:15

Всі три зловмисниці приїхали в столицю з міста Берегове. У центрі Києва поліція затримала банду професійних злодійок. Всі вони ромського походження. Жінки працювали втрьох. Одна з них відволікала жертву, друга прикривала, третя - обкрадала. Про це пові...