"Весь Київ знав, що на Майдані були росіяни. Майдан вже був початком війни", - Забужко

Небесна Сотня є першими героями російсько-української війни, вважає письменниця.

Письменниця Оксана Забужко вважає, що в Україні допустили концептуальну помилку, коли розділили Майдан та війну на Донбасі. Майдан вже був початком війни, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Небесна Сотня є першими героями російсько-української війни. "Ну, слухайте, весь Київ знав, що на Майдані були росіяни, весь Київ знав, що невідомі снайпери з російським акцентом винайняли були поверх у готелі "Україна". Приїхали, постріляли, поїхали", – наголосила Забужко.

Письменниця зауважила, що не хоче підміняти собою слідство, однак на Майдані усі все бачили.

У Києві намагалися реалізувати сценарій, який потім втілили у Донецьку. Цей же сценарій пробували втілити в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, усіх містах, призначених на так звану "Новоросію".

Кожне місто може розказати свою історію боротьби, однак Майдан у Києві став місцем першого вибуху.

"Просто київський Майдан був ось цим першим вибухом, в якому ми, самі того не знаючи, не підозрюючи всього масштабу підступу ворога, тому що це гібридна війна, це війна спецслужбівська, це війна хитрих сценаріїв, коли «іхтамнєт», і коли все робиться ніби за лаштунками", – зауважила Забужко.

За словами письменниці, Майдан зірвав маску з цієї самої російської війни.

Україні на згадку про 20 лютого залишився доказ – медаль "за взятіє" Криму, датовану цим числом. Забужко наголосила: цей доказ країна може пред'явити "хоч у Гаазі, хоч на Страшному суді".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...