Про такий імовірний сценарій "зливу" війни в ефірі ObozTV розповів учасник бойових дій на Донбасі, боєць ЗСУ, відомий блогер і письменник Мартін Брест, передають Патріоти України.
За словами Мартіна Бреста, наказ "дотримуватися режиму тиші" за весь час ведення АТО і ООС на Донбасі віддавався як мінімум 142 рази. І він ніколи не був наказом "не стріляти у відповідь". "Є статут Збройних сил України. Який говорить, що коли в тебе стріляють – ти повинен стріляти у відповідь. Не просто "можеш", а "повинен". Тому що потрібно зберегти особовий склад, зброю, техніку, спорядження", – нагадав блогер.
На його думку, здати національні інтереси України можна і простішим способом, не віддаючи злочинних наказів. "Як зробити так, щоб ВСУ не стріляли? Розповідаю алгоритм "зливу" війни по пунктах. Не потрібно віддавати наказів "не стріляти". Тому що в армії до чорта патріотів, які скажуть: "Ви що, з глузду з'їхали, а що ми до цього 5 років робили? ...Все дуже просто. Потрібно обрізати боєкомплект", – попередив Мартін.
В такому випадку, уточнив він, бійцям просто нічим буде вести вогонь. "Не віддаючи при цьому злочинних наказів, ти просто кажеш: немає, не виділили. Ну йдіть, звертайтеся до міністра оборони, до начальника Генерального штабу. Нехай сам везе на фурі нам боєкомплект для "дашки" (кулемет ДШК. – Ред.), для "покемонів" (кулемет ПКМ. – ред.), для мінометів... Немає БК", – навів він приклад.
Мартін додав, що це поганий сценарій можливого розвитку подій, але про нього необхідно пам'ятати. "А потім стандартна історична схема: наших валять, відповідати нічим... Я звичайно перебільшую зараз, я прогнозую найгірший варіант. Але, тим не менш, ми всі його тримаємо в голові. Відповідати нічим і звучить наказ – ідеальний з точки зору взаємодії з суспільством – "для збереження життя особового складу відвести людей на 30 км". Ну і все. Посипався фронт", – пояснив учасник АТО.
За його інформацією, зараз на фронті в окремих частинах є проблеми з деякими видами озброєння. "Але я не готовий зараз сказати про масовий саботаж. Коли почнеться масовий саботаж, то скажуть: "Немає 120-мм або 80-мм мін на всьому фронті". Ось тоді вже можна буде панікувати. Поки ми можемо списувати на те, що не довезли, не забрали, погано відпрацювали, недосконала логістика...", – резюмував Брест.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...