В'язні "Ізоляції": Експолонянка терористів "ДНР" розповіла про страшні знущання (відео)

Жінку затримали після того, як вона просто йшла по вулиці. І хоча в її телефоні нічого забороненого не було, її назвали шпигуном, наділи на голову пакет і катували двадцять годин.

Колишня полонянка бойовиків "ДНР" розповіла, як потрапила в полон, і що з нею відбувалося в "Ізоляції" - заводі в Донецьку, який в 2014 році захопили бойовики і перетворили в тюрму і місце для тортур. Відповідне відео з розповіддю виклав на YouTube блогер і журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Так, одну з полонянок затримали після того, як вона просто йшла по вулиці. І хоча в її телефоні нічого забороненого не було, її назвали шпигуном, наділи на голову пакет і катували двадцять годин.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як наші захисники дбають про українські дороги (відео)

неділя, 9 серпень 2020, 6:10

Для техніки такого типу асфальтопрохідні гусениці не передбачені, адже якщо дорожнє покриття відповідає всім вимогам, то воно має витримувати таку вагу. В мережі показали відео як армія береже українські дороги використовуючи вживані шини. На відео заф...

Краса неймовірна: У столичному ботсаду зацвіли "квіти-зірки" (фото)

неділя, 9 серпень 2020, 5:45

Усі айстри мають схожі на зірки квітки з жовтими серединками і зовнішніми променями (не пелюстками) різної форми, від блакитного і фіолетового до білого кольору, різних розмірів. У Києві в ботанічному саду імені Гришка запрошують помилуватися ранніми с...