Вічно молодий: Унікальний дитячий колектив відзначає 65-річчя

Квитки на концерт були розпродані ще за місяць до його початку.

У неділю, 19 січня, в Великому залі Національної музичної академії України імені Чайковського відбудеться унікальний концерт випускників одного з найстаріших творчих колективів України - дитячо-юнацької вокально-хореографічної студії «Світанок». Концерт буде ювілейним - студія відзначає своє 65-річчя. У програмі - улюблені номери випускників і нинішніх учнів, передають Патріоти України з посиланням на Факти. Далі - мовою оригіналу:

"— Самые старшие участники концерта — выпускники 1987 года, — рассказала художественный руководитель «Свiтанка» Галина Гринчук. — Билеты на концерт были распроданы еще за месяц до его начала. Знаете, многие наши ученики добились, став взрослыми, успехов — в том числе на творческом поприще. Яркий тому пример — солистка Баденского государственного театра (Германия, город Карлслое) и Большого театра Ульяна Алексюк.

Ульяна Алексюк
В Национальной музыкальной академии Украины им. Чайковского она училась у народной артистки СССР Евгении Мирошниченко. Ульяна Алексюк будет на нашем концерте.
Галина Гринчук
— С какого возраста принимают детей в вашу студию?

— С четырех лет. Причем без конкурного отбора. Ведь успешность ребенка на 95 процентов зависит от его старания, труда. Самые маленькие попадают в подготовительную студию, в ней они занимаются с семи лет. Принимаем детей из Киева и Киевской области. У нас ребята учатся до 21 года. Важно отметить, что одна из ключевых особенностей нашей студии — ее комплексность: у нас есть хор, танцевальный ансамбль и ансамбль народных инструментов.

Обучение в студии бесплатное. Однако родители финансово нас поддерживают. Благодаря этому шьем театральные костюмы, устраиваем концерты, ездим на творческие конкурсы. Мы много гастролируем за рубежом, ведь уровень наших программ не уступает профессиональным коллективам."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Потужний шторм у Британії ледь не влаштував авіакатастрофу (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 23:59

Негода в столиці Лондоні супроводжувалася сильним вітром. Це заважало лайнеру Airbus A380, який йшов на посадку в аеропорту Хітроу. У Британії потужний шторм Dennis ледь не створив авіакатастрофу з пасажирським літаком. Відео опублікували на YouTube-ка...

Хіти тижня. "Россию в ПАСЕ заманили, как обезьяну в клетку", - Злий Одесит

понеділок, 17 лютий 2020, 23:55

В саме серце Європи, в зал засідань ПАРЄ повернулися не просто представники країни-агресора, що проливає кров від України і до Лівії, від Сирії і до, в певному сенсі, Венесуели, а й когорта обраних збоченців і аморальних суб'єктів. Про це у своєму блоз...