Від $3 до $10 тисяч: Українські чиновники "торгують" дітьми-сиротами, - ЗМІ

У всіх державних органах усиновлювачі стикаються з проблемами.

В Україні вимагають хабарі за всиновлення здорових дітей-сиріт. Як розповіла жінка, яка три роки тому всиновила дівчинку, в її місті "вартість" таких дітей – від $3 до $10 тисяч, передають Патріоти України з посиланням на ВВС Україна.

"На етапі усиновлення є багато корупційних моментів. Деяким батькам пропонують… купити "здорову дитину-сироту", – пише видання.

За словами жінки, у всіх державних органах усиновлювачі стикаються з проблемами.

Вона зазначила, що документи замість одного дня у деяких випадках роблять тиждень. Суди також не поспішають розглядати справи про усиновлення – такі справи йдуть останніми.

"Найголовніша проблема в тому, що соціальні служби беруть на себе роль радше посередницьку й бюрократичну, роль контролю і менторства. І натомість – ігнорують функції з підготовки та супроводу сім'ї після усиновлення", – додала жінка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. У ситуацію втрутилися перехожі: У Харкові несамовита красуня кидалася на машини (відео)

середа, 15 липень 2020, 0:35

Поряд з дівчиною був чоловік, і було схоже, що вони знаходяться під впливом наркотиків. 8 липня в Харкові дівчина кидалася під машини на проїжджій частині. Про це повідомляє Telegram-канал "Харків 1654", передають Патріоти України. "На Космічній довгон...

Neowise: Українці можуть спостерігати найяскравішу комету за останні 7 років

середа, 15 липень 2020, 0:05

Спостерігати космічний об'єкт можна до кінця місяця. Комету Neowise буде видно з Землі без телескопів, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Комета є найяскравішим об'єктом за 7 років. Офіційна її назва C/2020 F3. Її помітили за допомогою суп...