"Від них усі проблеми": На Дніпропетровщині чиновник втрапив у сексистський скандал

Так, держслужбовець переконаний, що причиною існуючого навколо "хаосу і абсурду" є нездатність жінок і дітей приймати адекватні дорослі рішення.

Керівник Центру сім'ї і молоді в Кривому Розі Павло Дабіжа виступив проти загального виборчого права. Так, держслужбовець переконаний, що причиною існуючого навколо "хаосу і абсурду" є нездатність жінок і дітей приймати адекватні дорослі рішення. Скріншотами коментаря, в якому чиновник докладно виклав свої погляди, поділилася на своїй сторінці в Facebook українська письменниця Тамара Горіха Зерня, передають Патріоти України.

Як підкреслив Дабіжа, виною всьому є не фізіологія, а закладені природою внутрішні якості. "Є, умовно, жіночі і чоловічі особливості особистості, наприклад, приймати рішення під впливом емоцій або розуму, відповідно. Або прийняття / віддачу. Внутрішнім жінкам більш властиво приймати, чоловікам – віддавати", – написав Дабіжа.

На думку держслужбовця, духовне зростання кожної людини проходить три етапи: дитина – жінка – чоловік. Людям, які не досягли вищого рівня свого розвитку, дозволяти відповідати за таке важливе питання як голосування вкрай неправильно.

"Проблема в тому, що більшість внутрішньо – діти і жінки, і немає точного приладу, що дозволяє цю градацію визначати. Тому ми приречені жити в існуючому хаосі і маячні", – поділився чиновник.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Відправились на "концерт Кобзона": У мережі повідомили про великі втрати терористів Донбасу

середа, 23 вересень 2020, 19:00

Найближчим часом варто очікувати від окупантів черговий фейк, зроблений на швидку руку, щоб звинуватити підрозділи ЗСУ. На Донбасі терористи поповнили бригаду "двохсотих", злетівши в повітря в підірваному авто. Блогер, офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірл...

Справа Юрченка: Антикорупційний суд заарештував майно українського нардепа

середа, 23 вересень 2020, 18:47

На яке саме майно було накладено арешт, наразі невідомо. Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно народного депутата Олександра Юрченка. Про це повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передають Патріоти України. Нара...