Відмінності за віком та кількістю ботокса в організмі: Путін та його "армія" двійників

За 20 років у владі Володимир Путін обзавівся клонами на будь-який випадок.

Не раз російського президента бачили у різних місцях одночасно і цей факт ставав надбанням громадськості, передають Патріоти України з посиланням на Политеку.

У 2015 році був зафіксований один з таких фактів. Російські журналісти писали і показували, що Путін проводить зустріч у Кремлі, присвячену десятиріччю громадської палати РФ. В цей же день журналісти Алтайського краю заявили, що Путін рибалить на одній з річок краю. І подібних «проколів» було багато. Де насправді був справжній Володимир Путін залишається загадкою.

Адвокат Микола Полозов повідомив, що у президента РФ дійсно є двійники і вони навіть мають відмінності один від одного за віком, зовні і також за кількістю ботокса в їх організмі.

Ще одним фактом наявності двійників є і той випадок, що Путін на міжнародних зустрічах з німецькими і австрійськими високопоставленими чиновниками розмовляє через перекладачів. Хоча всі знають, що російський президент чудово володіє німецькою мовою, так як довгий час працював у КДБ в тодішньої НДР.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Міністр розкрив деталі нового обміну полоненими

понеділок, 16 грудень 2019, 11:29

Українська сторона готова йти на серйозні поступки агресору заради порятунку максимальної кількості своїх громадян. "Цей обмін вимагає більш гнучкого підходу, і буде нерівна кількість людей. Все залежить від того, яка межа можливого в переговорних кома...

"Я - герой, я в Сирии три месяца пробыл": На Росії неадекват розгромив парковку (фото, відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 11:14

Буйний чоловік, від якого не пахло алкоголем, поливав з пожежного шланга машини, м'яв боки авто і відірвав дзеркало. У Петербурзі (Росія) заступник завідувача кафедри у Військово-медичній академії Ігор Бойков, який заявив, що отримав героя Росії і що б...