Відновлення Донбасу: Міністр інфраструктури зробив гучну заяву (відео)

Криклій зазначив, що без доступу до ОРДЛО важко говорити про необхідні засоби на відновлення цього регіону, оскільки потрібно провести ревізію і аудит.​

Владислав Криклій

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що після деокупації Донбасу Росія має виплатити Україні репарації. Після цього буде проведене відновлення регіону. Про це міністр сказав у четвер, 31 жовтня, в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу", передають Патріоти України.

"Поки ми можемо говорити про відновлення підконтрольної частини Донбаського регіону. Щодо того, чи будуть платити за це українці, за непідконтрольну територію, то, звісно ж, ні. Це апріорі неможливо.

Нехай повертають нам спочатку територію, потім країна-агресор виплачує репарації, а потім ми вже будемо говорити про те, як вкладати кошти і відновлювати цей регіон", – зазначив він.

Криклій додав, що без доступу до ОРДЛО важко говорити про необхідні засоби на відновлення цього регіону, оскільки потрібно провести ревізію і аудит.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Вибори президента Білорусі: Глава виборчої комісії зізнався у фальсифікації результатів волевиявлення народу на користь Лукашенка (аудіо)

субота, 15 серпень 2020, 0:10

Сергій Піталенко підтвердив, що членів комісії змушували писати під диктовку. У Білорусі, де 9 серпня відбулися президентські вибори, глава однієї з дільничних комісій Вітебська визнав, що результати голосування були сфальсифіковані. Члени комісії пере...

Хто прагне волі та уникнути репресій: Україна готова працевлаштувати в себе тисячі білоруських айтішників

субота, 15 серпень 2020, 0:06

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров. Кабінет міністрів України забезпечи...