Відома письменниця жорстко звернулася до українців через вбивство патріота на Донеччині

Лариса Ніцой обурилася через вбивство україномовного волонтера Артема Мирошниченка у Бахмуті й дорікнула українцям занадто спокійною реакцією на трагедію.

На своїй сторінці у Facebook вона висловила думку, що боротися з такою агресією проти носіїв державної мови можна винятково радикальними методами, передають Патріоти України.

"Чи чекала я хвилі обурення від українців на вбивство українця з Бахмута за українську мову, і такої хвилі, щоб усі поховалися по хатах? Ні, вже не чекаю і не очікувала. Це якби угорця, поляка, румуна, росіянина, єврея, не дай Боже, вбили б – це був би скандал. Це був би міжнародний резонанс. А так, подумаєш, ще одного "укра" в Україні замочили. Це якого за рахунком? 13 000 першого? Що-що, дискримінація за мовною ознакою? Ні-ні, де ви таке в Україні бачили? Нема в Україні дискримінації українців. Ви, що ви таке вигадуєте", – обурюється письменниця.

Однак, наголосила Ніцой, українське суспільство досить стримано відреагувало на вбивство активіста Мирошниченка через свою гіпертолерантність. Крім того, її обурило, що в цей самий час Венеційська комісія висловила Україні невдоволення мовним законом через нібито утиски національних меншин.

"Так ось, дорогі толерантні співвітчизники. Всі, хто не гіпер, а просто толерантні. Що ми повинні зробити у відповідь на це вбивство? Помститися. Як? Ні, не вбивствами. Всі українці у відповідь на вперту російську мову повинні толерантно бити морду. Хто не може цього робити, можна толерантно дряпати очі. Хто і цього не може – толерантно відкривайте рота і так верещіть "розмовляйте зі мною українською", щоб у наполегливих московитів заклало вуха. Пам'ятайте, бита морда, подряпані очі або закладені вуха – у відповідь на їхні вбивства – це дуже толерантно", – гнівно звернулася до співвітчизників письменниця.

"А якщо хтось вам скаже, що це некрасиво: битися, дряпатися і кричати – не вірте. Це дуже гарна помста за Україну. І головне – толерантна. Запам'ятайте: бити морди, дряпати очі й верещати так, щоб заклало, – це короткий і швидкий шлях до української України. Бо якщо ви цього не зробите, то вже скоро Бахмут буде в кожному вашому дворі", – додала Ніцой.

Підсумовуючи, вона наголосила, що тільки від громадян залежить, чи буде Україна українською, а також закликала російськомовних українців повернутися до мови предків, щоб забезпечити найкоротший шлях до злагоди та порозуміння у державі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Скандальний російський режисер вирішив "привласнити" половину України (відео)

середа, 29 січень 2020, 20:30

Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони України нібито не мають між собою нічого спільного, а тому повинні бути розділені. Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони...

Хіти тижня. Скандинавський "будинок смерті" виявили неподалік українського кордону (фото)

середа, 29 січень 2020, 19:00

"Будинок смерті" - це справжня споруда, розташована в центральній частині стародавнього цвинтаря. У селі Чепль в Східній Померанії (Польща) дослідники з Гданського археологічного музею виявили поховання скандинавських воїнів, яке датується ХІ століттям...