Відома українська співачка важко перехворіла на коронавірус (відео)

Діти Ірини дивним чином уникнули зараження, але разом з усією родиною дотримувалися самоізоляцію.

Співачка Ірина Федишин, перехворівши разом з чоловіком коронавірусною інфекцією, дивується, наскільки по-різному може протікати захворювання навіть у членів однієї сім'ї. Якщо сама Ірина перенесла хворобу як звичну вірусну інфекцію, то стан чоловіка Віталія погіршувався навіть після курсу антибіотиків. Главу сімейства готувалися госпіталізувати, але, на щастя, до лікарні справа не дійшла. Про це Федишин розповіла в програмі «Світське життя», передають Патріоти України.

«Починалося все як першіння в горлі, нежить і сприймалося як вірусна інфекція. У мене іноді таке буває. Насторожилася я вже тоді, коли перестала відчувати запах. Я брала духи, а вони нічим не пахнуть ... У чоловіка із симптомів був легкий кашель, а пізніше піднялася температура», - поділилася Ірина.

Перший тест у Ірини та її чоловіка був негативним. «Тобто можна хворіти COVID-19 і думати, що це простий нежить», - дивується Федишин. Другий ІФА-тест у Ірини показав одужання, а у чоловіка підтвердив зараження коронавірусом.

Сім'я Федишин лікувалася вдома, консультуючись з сімейним лікарем в телефонному режимі. Діти Ірини дивним чином уникнули зараження, але разом з усією родиною дотримувалися самоізоляцію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...