Відома українська видавниця попросила захисту від свавілля ексчоловіка (фото)

За словами Нені, протягом одного року і дев'яти місяців вона бореться за свої права і права трьох дітей.

Головна редакторка порталу Bestin Поліна Неня розповіла, що колишній цивільний чоловік, бізнесмен Юрій Чернецький забрав у неї 3-річну дочку Теону і забороняє їм бачитися. Подробиці сімейної драми вона розповіла на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За словами Нені, протягом одного року і дев'яти місяців вона бореться за свої права і права трьох дітей. Видавниця попросила про допомогу.

"Після того, як я пішла від батька дітей з однією валізою в торговий центр, не маючи фінансів і квартири/місця, куди піти, я переживала всі форми насильства. Я не можу описати, чого мені коштувало це внутрішньо і як я переживала страшні моменти. У цій боротьбі, на жаль, я була сама, і мені боляче усвідомлювати і розуміти, як виживають у подібних ситуаціях інші жінки. На сьогодні, з лютого 2019 року, йде судове слухання у моїй справі, я подала заяву до Шевченківського суду на визначення місця проживання дітей та аліменти", – зізналася вона.

За її словами, колишній чоловік забрав у неї і дітей всі кошти для існування.

При цьому, Чернецький активно викладає в соцмережах фото з донькою, підписуючи "Мамо, не нервуй, просто нам кайфово разом".

Чоловік Нені відняв у неї дочку

Він встиг одружитися на тату-майстрині, яка також бере участь у конфлікті колишнього подружжя. Примітно, що в березні Чернецький без дозволу Нені повів їх 7-річного сина в тату-салон своєї нової пасії і зробив йому татуювання. Поліна тоді була обурена вчинком колишнього і писала про нього в соцмережі.

Чернецький із новою дружиною

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Нагорода знайшла "героя": Прокурор, який не посадив Юрія Бойка, отримав частку в "Трускавецьких лікувальних водах" від його оточення

п’ятниця, 21 лютий 2020, 20:00

До жовтня 2017 року Жербицький обіймав посаду першого заступника військового прокурора Анатолія Матіоса. Новим співвласником ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» став екс-перший заступник військового прокурора Володимир Жербицький, якому тепер належить ч...

Зіркова фанатка Ху*ла зібралася в політику

п’ятниця, 21 лютий 2020, 18:51

Російська співачка Валерія, слідом за музикантом Сергієм Шнуровим, планує створити політичну партію і взяти участь у виборах до Держдуми в 2021 році. Пригожин зазначив, що вони роздумують над тим, щоб створити партію під назвою "Сильні жінки" до 2021 р...