Відома українська видавниця попросила захисту від свавілля ексчоловіка (фото)

За словами Нені, протягом одного року і дев'яти місяців вона бореться за свої права і права трьох дітей.

Головна редакторка порталу Bestin Поліна Неня розповіла, що колишній цивільний чоловік, бізнесмен Юрій Чернецький забрав у неї 3-річну дочку Теону і забороняє їм бачитися. Подробиці сімейної драми вона розповіла на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За словами Нені, протягом одного року і дев'яти місяців вона бореться за свої права і права трьох дітей. Видавниця попросила про допомогу.

"Після того, як я пішла від батька дітей з однією валізою в торговий центр, не маючи фінансів і квартири/місця, куди піти, я переживала всі форми насильства. Я не можу описати, чого мені коштувало це внутрішньо і як я переживала страшні моменти. У цій боротьбі, на жаль, я була сама, і мені боляче усвідомлювати і розуміти, як виживають у подібних ситуаціях інші жінки. На сьогодні, з лютого 2019 року, йде судове слухання у моїй справі, я подала заяву до Шевченківського суду на визначення місця проживання дітей та аліменти", – зізналася вона.

За її словами, колишній чоловік забрав у неї і дітей всі кошти для існування.

При цьому, Чернецький активно викладає в соцмережах фото з донькою, підписуючи "Мамо, не нервуй, просто нам кайфово разом".

Чоловік Нені відняв у неї дочку

Він встиг одружитися на тату-майстрині, яка також бере участь у конфлікті колишнього подружжя. Примітно, що в березні Чернецький без дозволу Нені повів їх 7-річного сина в тату-салон своєї нової пасії і зробив йому татуювання. Поліна тоді була обурена вчинком колишнього і писала про нього в соцмережі.

Чернецький із новою дружиною

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. Терористи "ДНР" знову затримали українця, який пройшов полон і катування

четвер, 12 грудень 2019, 16:00

Вперше Синченка взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку. Бойовики "ДНР" вдреге затримали у Донецьку громадянина України Григорія Синченка, який вже був у полоні "ДНР" і пережив катування. Про це повідомляє Центр громадянських свобод на своїй сторін...

"Як не ріж, а Ху*лом бути не перестане": Відома журналістка прокоментувала скандал зі "Слугою народу" на Росії

четвер, 12 грудень 2019, 11:59

Адміністрація російського каналу в терміновому порядку вирізала із серіалу сцену, де Зеленський вимовляє фразу: "Путін - Hublot". Адміністрація російського каналу в терміновому порядку вирізала сцену, де Зеленський вимовляє фразу: "Путін - Hublot":. На...