Відома журналістка пригадала, як Пальчевський видав їй "комплімент" про вузькоокість і "найбільший невільничий ринок в Європі"

Десять років тому тодішній заступник міністра спорту втрапив у скандал щодо російського паспорта.

Севгіль Мусаєва

Після скандального інтерв'ю журналістам "ВВС Україна" бізнесмена і політика Андрія Пальчевського головний редактор "Української правди" Севгіль Мусаєва згадало про своє спілкування з ним 10 років тому. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Переглянула інтерв'ю Пальчевського ВВС. І згадала про свій кумедний досвід. Рік 2010, Пальчевський - заступник міністра спорту, спливає скандал щодо російського паспорта. Ми з [журналістом] Олексієм Бойко приходимо на інтерв'ю і з порога Пальчевський видає коментар з приводу нашої з Льошею вузькоокості. Я починаю задавати питання про громадянство і Пальчевський вибухає. Спочатку каже мені, що я по-узбецьки на нього дивлюся, а коли я кажу, що я взагалі-то кримська татарка робить коментар про те, що татари влаштували в Кафі найбільший невільничий ринок в Європі", - розповіла Мусаєва.

Вона зазначила, що інтерв'ю було записано, проте потім Пальчевський відмовився його погоджувати. "Ми його все одно опублікували. Через пару тижнів Пальчевського звільнили", - додала журналістка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...