Відомий комік розповів, чому він пишається президентом Зеленським

Кошовий не виявив ніякого бажання відповісти хоч з якоюсь часткою конкретики, називаючи будь-які досягнення Зеленського.

В одному з недавніх інтерв'ю з Євгеном Кошовим відома журналістка і головний редактор видання "Гордон" Олеся Бацман запитала у коміка "95 кварталу" про те, що у нього викликає гордість за свого президента і друга Володимира Зеленського, з огляду на те, що він вже рік при владі, передають Патріоти України.

"За час президентства, майже рік пройшов, чим ти особисто пишаєшся? Які успіхи президента Зеленського ти можеш назвати?" - запитала Бацман у Кошового.

Слідом за питанням послідувала настільки розмита відповідь, що більше важко й уявити. Кошовий не виявив ніякого бажання відповісти хоч з якоюсь часткою конкретики, називаючи будь-які досягнення Зеленського. Замість цього він просто вирішив сказати, що пишається ним: "Я підсумую просто однією фразою, я не буду там називати успіхи: я пишаюся своїм президентом, ось і все. Далі, таке".

Однак Олеся Бацман так просто його не відпустила і все ж зажадала сказати щось більш виразне, щоб глядачам і їй самій було хоч трохи зрозуміло, чому він ним пишається. Кошовий продовжив наполягати на тому, щоб це питання було пропущено і лише додав, що він пишається Зеленським не тільки через те, що той є одним з його найближчих друзів. "Ні, не хочу. Ні! Не буду я докладно про це говорити. Я пишаюся своїм президентом не тільки тому, що він мій друг. Тому що ... тому що тому ..." - зазначив Кошовий.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...

Хіти тижня. Гаага для Ху*ла все ближче: Прокуратура Нідерландів представила новий доказ, що MH17 збили ракетою "Бука" (оновлено)

субота, 4 липень 2020, 1:00

Телефонні розмови на сьогоднішній день є найбільш конкретними доказами у справі MH17 щодо трьох російських і одного українського підозрюваних. Прокуратура Нідерландів під час судових слухань у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17 предста...