Відомий режисер прокоментував свою роботу над проведенням Ходи гідності

Бадоєв вдячний главі держави за доручення йому організації свята.

Кліпмейкер Алан Бадоєв назвав справжнім викликом організацію “Ходи гідності”, яка 24 серпня на честь Дня Незалежності України пройшла в Києві, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

“Для мене було величезною честю взяти участь в організації урочистої частини святкування Дня Незалежності. Це був виклик для всієї моєї команди, і ми його прийняли”, – заявив Бадоєв.

За його словами, він вдячний главі держави за доручення йому організації, тому що погляди на те, яким повинне бути свято повністю співпало з уявленнями Зеленського.

“Люди – наша головна сила, гордість і надія! А єдність – це ключ до миру та добробуту для всіх громадян нашої великої, талановитої, красивої і багатої країни”, – сказав Бадоєв.

Режисер зазначив, що його оточували прекрасні люди, а в організації свята йому допомагала Олена Коляденко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Господині на замітку: Кабачкова ікра на зиму

вівторок, 4 серпень 2020, 8:24

Кабачкова ікра - це смачно і корисно. Всі, хто коли-небудь пробував правильну ікру з кабачків, перейнялися до неї повагою і стали фанатами на довгі роки. "Кабачковая икра — это продукт домашнего приготовления, несмотря на то, что в магазинах он тоже ча...

Дощ-полтергейст: Вода падає всюди, але приходить нізвідки

вівторок, 4 серпень 2020, 8:05

Дощ, який раптово падає з абсолютно безхмарного неба, або дощ, який взагалі неможливо локалізувати. Вода, яка раптом капає зі стелі, над якою зовсім немає водопровідних труб, а іноді навіть сама стеля суха. Причини всіх дивний водних явищ можна пояснит...