Відомий туроператор потрапив у скандал через російські правила для українців (фото)

Туроператор Anex Tour, який займається організацією відпочинку в Єгипті і Туреччині, надає українським клієнтам "пам'ятку туристові" для громадян Росії.

Компанія завжди включає відповідну інструкцію з порадами для росіян в кожен турпакет, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

У Anex Tour не приховують цього факту. У пам'ятці зазначено, що поради дає Міністерство закордонних справ Росії. У документі описується порядок дій, якщо у росіянина-туриста виникнуть проблеми, а також, як проходить реєстрація, митний контроль та інше в аеропорту РФ.Що примітно, на офіційному сайті українського відділення компанії існує у вільному доступі коректна пам'ятка, не для громадян РФ.

Судячи з даних в мережі, туроператор має широку географічну мережу. Зокрема, компанія надає послуги в Україні, Росії, Білорусі та Казахстані, а також на курортах 12 країн. Центральний офіс компанії знаходиться в Москві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Найбільший на Землі: Лівію накрило гігантським градом (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 22:12

До цього світовий рекорд "належав" Аргентині. Як зазначає вчений з Польщі, доцент кафедри метеорології Матеуш Ташарек на своїй сторінці в Twitter, такий град - це велика рідкість. . Він пише, що люди на знімках тримають гігантські градини, які досягаю...

Тікав через Україну до Росії: Прикордонники затримали болгарського священника

четвер, 29 жовтень 2020, 21:59

Священнослужитель з Болгарії потрапив до України легально, а потім вирішив нелегально перебратися в Росію. «Інформацію про рух невідомого в сторону державного кордону прикордонники отримали від місцевого жителя. Група реагування, яка негайно прибула в ...