Відомий туроператор потрапив у скандал через російські правила для українців (фото)

Туроператор Anex Tour, який займається організацією відпочинку в Єгипті і Туреччині, надає українським клієнтам "пам'ятку туристові" для громадян Росії.

Компанія завжди включає відповідну інструкцію з порадами для росіян в кожен турпакет, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

У Anex Tour не приховують цього факту. У пам'ятці зазначено, що поради дає Міністерство закордонних справ Росії. У документі описується порядок дій, якщо у росіянина-туриста виникнуть проблеми, а також, як проходить реєстрація, митний контроль та інше в аеропорту РФ.Що примітно, на офіційному сайті українського відділення компанії існує у вільному доступі коректна пам'ятка, не для громадян РФ.

Судячи з даних в мережі, туроператор має широку географічну мережу. Зокрема, компанія надає послуги в Україні, Росії, Білорусі та Казахстані, а також на курортах 12 країн. Центральний офіс компанії знаходиться в Москві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Все збереглося як у капсулі часу: Археологи розкопали кафе з "сюрпризом" (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 19:30

Кафе "Зоммер" було розташоване в будівлі в стилі історизму, в районі за міськими стінами середньовічного Дрездена. У Німеччині на площі Фердинанда в Дрездені в кінці липня археологи знайшли підвал кафе "Зоммер". Воно було зруйноване в 1945 році. Розкоп...

Ректор дніпровського університету погорів на великому хабарі (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 18:47

Ректор спільно з помічником вимагали хабар у підприємця за можливість користуватись інноваційним обладнанням, що належить ВНЗ. У Дніпрі на великому хабарі попалися ректор одного з вищих навчальних закладів і його помічник. Зловмисники вимагали 150 тися...