Відомий український футболіст тепер розважатиме своєю грою окупантів

З 2012 року 34-річний захисник виступав за "Олександрію", з якою пройшов шлях від Першої ліги до Ліги Європи.

Відомий український футболіст Антон Шендрик підписав контракт із "Кримтеплицею", яка виступає в чемпіонаті Криму.

З 2012 року 34-річний захисник виступав за "Олександрію". У складі цього клубу став бронзовим призером Першої ліги України, клуб поступився лише алчевській "Сталі" і "Севастополю".Антон ШендрикУ сезоні 2013/14 він разом із командою став срібним призером Першої ліги України, клуб поступився лише донецькому "Олімпіку", і вийшов у Прем'єр-лігу.

У сезоні 2019/20 виступав у груповому турнірі Ліги Європи.

У вересні 2009 року він попався на допінгу. У нього був закладений ніс, він пішов до ЛОРа, лікар виписав йому спрей, який заборонений для спортсменів згідно зі списком Всесвітнього антидопінгового агентства. Відповідно до контрактних зобов'язань, Шендрик повинен був повідомити клубним медикам про всі препарати. Але про спреї він не сказав. Його на місяць відлучили від ігор чемпіонату України, а лікарів команди оштрафували.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Своє г*вно соромно показувати": Кремлівські пропаганд*ни видали український винищувач за російський

четвер, 1 жовтень 2020, 6:24

Конфуз викликав активне обговорення в соцмережі і став приводом для жартів. Відповідне фото було опубліковано на сторінці ресурсу в мікроблозі Twitter з заголовком «Русский Су-27 перехопив літаки НАТО над Балтійським морем». При цьому на хвості літака ...

26 років без ядерної зброї: Чи був в України інший шлях і яку ціну платимо

четвер, 1 жовтень 2020, 6:08

Чому в 1994 році наша країна була змушена відмовитися від ядерної зброї, і які наслідки такого рішення. Україна 26 років тому відмовилася від ядерної зброї, потенціал якої тоді був третім у світі. Підписавши Будапештський меморандум, Великобританія, СШ...