Відомий український композитор і палкий прихильник "русского міра" розкритикував переможців Нацвідбору на "Євробачення"

Бистряков відомий своєю публічною антиукраїнською пропагандою та підтримкою проросійських терористичних організацій.

Володимир Бистряков22 лютого Україна обрала свого представника на Євробачення-2020. Судді та глядачі були одностайними у своєму рішенні та віддали абсолютну першість етногурту Go_A з піснею Solovey. Проте у мережі вже знайшлися хейтери переможців Національного відбору. Серед них український композитор Володимир Бистряков, який свого часу підтримував анексію Криму, передають Патріоти України.

Здавалося, цьогоріч гучні скандали оминули Національний відбір на Євробачення-2020. За рішенням суддів та глядачів цілковитими фаворитами музичного поєдинку став колектив Go_A, який представив єдиний україномовний хіт Solovey у фіналі конкурсу. Проте серед широкої публіки та поціновувачів мистецтва знайшлися й ті, кому етнохіт видався неформатним для міжнародної арени.

Так, на особистій сторнці у Фейсбуці свою позицію висловив український композитор Володимир Бистряков, який відомий своєю публічною антиукраїнською пропагандою та підтримкою проросійських терористичних організацій. У короткому коментарі він підбив власні підсумки, розкритикувавши Go_A з ніг до голови. На думку музиканта, Україна зганьбиться у Роттердамі, адже пісня Solovey далека від "цивілізації" й швидше нагадує кам'яний вік, аніж прогресивну творчість.

"Довго судили-виряджали, народжували що-небудь "таке-отаке"… Обрали! ПіЦня на двох нотах, дівчина голосить-виводить цей фольк-жах, а всі задоволені. Перше враження, що вона з хутора, до якого ще не дійшла цивілізація. До райцентру з якого потрібно добиратися три доби… Вплав, вбрід, на попутках і т.д.", – прокоментував він виступ електрофольк-гурту Go_A.

Володимир Бистряков не став називати своїх фаворитів Національного відбору на Євробачення-2020. Майбутню появу на сцені міжнародного музичного конкурсу композитор порівняв з виступом колективу з Івано-Франківська "Ґринджоли" з піснею "Разом нас багато". 2005 року музиканти представляли Україну на Євробаченні та посіли 19-те місце: "Якщо порівнювати, то славнозвісні "Ґринджоли" поруч – лауреати всіх Греммі і Оскара… Коротше, ось така у нас радість вималювалася. Є чим "здивувати" той Роттердам".

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Поліцейський бив головою об асфальт": На Київщині розгорівся скандал через побиття правоохоронцями адвоката (фото, відео)

субота, 4 квітень 2020, 0:35

Українські правоохоронці все частіше стають фігурантами конфліктів з цивільним населенням. У Броварах під Києвом розгорівся скандал через поведінку співробітників патрульної поліції. "По предварительной информации, 27 марта 2020 года сотрудники патруль...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...