Відпочинок не для всіх: У Гончарука пояснили особливості виплати соцдопомоги громадянам, котрі сподіваються вийти на пенсію в 2020 році

У зв'язку з проведенням в країні пенсійної реформи і змінами в законодавстві в Пенсійному фонді України вирішили конкретизувати правила виходу на пенсію з 2020 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Пенсійного фонду України (ПФУ) в п'ятницю, 10 січня, передають Патріоти України.

В установі пояснюють, що право на пенсію за віком мають українці, які досягли пенсійного віку і отримали необхідний страховий стаж. «Для виходу на пенсію в 2020 році після досягнення віку чоловіками 60 років і жінками 59 років (з 1 квітня 2020 року - 59 років 6 місяців) потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страхового стажу, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме і 2028 року необхідний страховий стаж становитиме 35 років», - сказано в повідомленні ПФУ в Facebook.

У повідомленні наголошується, що в країні триває пенсійна реформа, кількість необхідного для виходу на пенсію стажу щороку зростає.

Якщо людина після досягнення зазначеного пенсійного віку немає необхідного страхового стажу, вона зможе вийти на пенсію за віком пізніше - після досягнення 63 або 65 років. «У разі відсутності необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком після 60 і 63 років, пенсію можна отримати після 65 років. Але для цього потрібно мати мінімум 15 років страхового стажу. Якщо людина буде продовжувати офіційно працювати і отримає необхідний страховий стаж, то пенсія може бути призначена відразу після його придбання», - відзначають в Пенсійному фонді.
Також в ПФУ ще раз нагадали умови призначення пенсії за віком:
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.