Відпочиваючі не поспішають від'їздити: На українському курорті виявлено COVID-19 (відео)

Інфекція спалахнула в селі Стрілкове.

На курорті в Херсонській області виявлено коронавірус. 10 липня вірус виявили у офіціанта, тест підтвердив наявність COVID-19. Базу відпочинку закрили на карантин, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Під час планової перевірки місця відпочинку у хлопця виявили коронавірус. Зазвичай перевіряються місця, де відпочиває багато дітей. Офіціант працював з червня, перед цим пройшов медичну перевірку.

Зараз офіціант в інфекційній лікарні, але у нього немає ніяких симптомів. Пансіонат закрили на карантин 10 липня, але курортники почали роз'їжджатися через пару днів, через те, що вважають, що відпочинок у них оплачений і добути треба до кінця.

Зазначимо, що всім відпочиваючим в пансіонаті були зроблені тести, коронавірус ні в кого не виявили.

"Нам зробили тести, вони негативні, ми не бачимо причини зриватися звідси", - розповіла одна з відпочиваючих жінок.

Біля бази відпочинку свій пляж, він відділений від інших. Самі відпочиваючі вважають, що користь від моря і повітря величезна.

20 дітей з батьками будуть залишатися в Стрілковому до 24 липня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Вчені розповіли, яка звичка допоможе в боротьбі з коронавірусом

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:50

З'ясувалося - банальна людська звичка здатна в безлічі випадків протистояти молекулам Covid-19. У людей, які хворі китайським коронавірусів COVID-19, в порожнині рота і в горлі - дуже високе вірусне навантаження. Однак його молекули можна "вбити" за до...

"Страшні відсотки": Як президент України на іпотеку "попав"

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:24

За його словами, українці повинні мати можливість придбати житло в кредит під доступні відсотки – хоча б під 10% річних. Президент України Володимир Зеленський розповів про свій минулий складний досвід з іпотекою на квартиру. За його словами, тоді були...