Відрізняються від колишніх: Лікар назвала нові симптоми COVID-19 в українців

Коронавірус в Україні продовжує інфікувати людей і стає все більш агресивним.

Медики відзначають, що у інфекції з'явилися нові симптоми, які не помічалися у пацієнтів раніше, передають Патріоти України з посиланням на Суспільне.

"Про зміну вірусу не можемо говорити, це наукова робота. Але ми бачимо, як змінюється клінічна картина у наших пацієнтів. Ті хворі, які надходили в березні, відрізняються від тих, які були в травні, і так далі. Зараз додалися нові симптоми", – розповіла завідувачка приймального відділення Харківської обласної інфекційної лікарні Світлана Молокова.

За словами медика, раніше у пацієнтів спочатку з'являлася біль у горлі і слабкість, а потім піднімалася температура тіла. І тільки потім у них з'являлася пневмонія. Але зараз до симптомів додався і нежить. Не завжди симптомом коронавірусу є температура.

"У серпні, ближче до вересня, з'явилися хворі, які говорили, що їх турбують нежить і загальні ознаки респіраторних інфекцій: першіння в горлі, нежить, іноді температура, іноді ні. Два-три дня – сухий кашель, потім продуктивний кашель та задуха ", – розповіла Молокова.

Зазначимо, що медики кажуть, що зараз пацієнти скаржаться на такі ж симптоми, як і при ГРВІ, а пізніше роблять тест і він показує COVID-19.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Глава НАЗК заявив, що КСУ планує скасувати Вищий антикорсуд, мовний закон і земельну реформу

четвер, 29 жовтень 2020, 19:12

КСУ скасував статтю про незаконне збагачення і обов’язкові електронні декларації за кілька місяців після того, як 4 серпня поточного року 47 народних депутатів від ОПЗЖ і групи За майбутнє зробили відповідне подання. Глава Національного агентства з поп...

Патологію виявляють у 62% госпіталізованих: Коронавірусна інфекція здатна вплинути на роботу серцевого м'яза

четвер, 29 жовтень 2020, 18:59

Коронавірус може викликати не тільки патології серця – він також впливає і на інші внутрішні органи людини. Якщо раніше лікарі говорили, що наслідки коронавіруса багатьом доведеться відчувати наступні 2-3 роки після перенесення хвороби, то зараз вони г...