Війна, так війна: Трамп віддав наказ про нанесення ракетного удару по Ірану. Однак незабаром передумав

Відносини США і Ірану загострилися після того, як іранські військові 20 червня збили американський безпілотник в міжнародному повітряному просторі.

Дональд Трамп схвалив нанесення ракетного удару по Ірану. Про це повідомляє авторитетне видання The New York Times, передають Патріоти України.

Однак в останній момент президент США передумав і скасував наказ, коли американські військові літаки вже були підняті в повітря. На рішення глави держави, як пишуть ЗМІ, вплинули Державний секретар Майк Помпео і радник президента США з національної безпеки Джон Болтон.

Відносини США і Ірану загострилися після того, як іранські військові 20 червня збили американський безпілотник в міжнародному повітряному просторі. Дональд Трамп заявив, що Тегеран зробив «дуже велику помилку». При цьому президент США не виключає, що помилка могла бути ненавмисною.
У свою чергу, Іран заявив про свою готовність до оборони і оголосив, що має намір подати скаргу в ООН на «агресивне використання дронів» Сполученими Штатами.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Фільм жахів про зомбі в піонерському таборі...": Шокуючі записки вінничан-дикунів про умови відпочинку в Рассейці

вівторок, 7 липень 2020, 18:00

Покинуте село в ср…ці світу. Все загажене по дахи. Комарі, гризуть, занедбані і закриті бази, розвал і руїна, - зазначають відпочиваючі... Про це пише у своєму блозі вінницький журналіст Роман Ковальський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригі...

Хіти тижня. "Нехай хоч треті груди мені малюють!": Ексчиновниця в купальнику пояснила сміливе відео

вівторок, 7 липень 2020, 16:00

Після того, як відео "проти політичних проститутів" отримало великий відгук серед українців, Клітіна вирішила прокоментувати своє рішення записати ролик. Олександра Клітіна, колишня заступник міністра інфраструктури Владислава Криклія, яку після гучног...