Віктору Павлику дісталося "на горіхи" від прихильників після скарг на скрутне матеріальне становище (відео)

Через відсутність концертів співак змушений фактично «сидіти на шиї» у дружини, що заробляє своєю сторінкою в Instagram.

Український співак Віктор Павлик вирішив «відкрити душу» перед глядачами, розповівши про труднощі, з якими стикається в останні місяці. Зробити він це вирішив в інтерв'ю програмі «Вечеря з Дороті» на YouTube, передають Патріоти України.

«Одкровення співака» були присвячені конфліктам між подружжям, фінансовим труднощам через пандемію, а також спробам заробити кошти для того, щоб вижити з вагітною дружиною.
За словами співака, через відсутність концертів фінансове становище в його родині погіршилося, тому він змушений фактично «сидіти на шиї» у дружини, що заробляє своєю сторінкою в Instagram.
Дров у вогонь скандалу підкидає і колишня дружина, яка поширює про нього не зовсім втішні висловлювання. Правда, за Вітю вступається Катерина, яка ставить на місце ексдружину. Але постійна перепалка між дружинами ніяк не надає хороших вражень про сім'ю.Невідомо, яку мету переслідував співак своїм інтерв'ю, але у глядачів про нього склалася явно не гладенька думку: деякі розкритикували Павлика за спроби «жити за рахунок жінок», за «дріб'язковість по відношенню до матері» і т. д..


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.