"Вільха" і "Ураган": Українські військові показали роботу ракетних систем залпового вогню (фото)

Також деякі завдання виконали комплекси "Точка-У" і "Нептун".

Збройні сили України здійснили запуски з ракетних систем залпового вогню. Стрільби проводилися в рамках міжнародних навчань "Об'єднані зусилля-2020", повідомляється 23 вересня на сторінці Генерального штабу ЗСУ в Facebook, передають Патріоти України.

У навчаннях були задіяні РСЗВ "Вільха" і "Ураган". Також певні завдання відпрацювали ракетні комплекси "Точка-У" і "Нептун".

"У рамках спільних штабних-командних навчань "Об'єднані зусилля-2020" відбулися учбово-бойові стрільби із залученням ракетних систем залпового вогню "Вільха" і "Ураган". Також певні завдання відпрацювали ракетні комплекси "Точка-У" і "Нептун"", – йдеться в повідомленні.

Ракетний комплекс "Нептун".
Комплекс "Точка-У".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кравчук пообіцяв дати відповідь: Російські терористи "Л/ДНР" запропонували свій план повернення Донбасу в Україну

четвер, 29 жовтень 2020, 19:49

Терористи хочуть переписати закон про особливий статус. "Обещание Украины последовало не просто так. . Еще на заседании две недели назад, "республики" внесли на рассмотрение в ТКГ свой проект такой "дорожной карты", предложив после согласования, утверд...

"Залізна завіса": Білорусь закрила всі кордони, крім російського, через ... коронавірус, - ЗМІ

четвер, 29 жовтень 2020, 19:36

На даний момент відомо, що люди не можуть в'їхати до Білорусі з боку України, Польщі, Латвії і Литви. "На данный момент известно, что люди не могут въехать в Беларусь со стороны Украниы, Польши, Латвии и Литвы. "К сожалению, действительно граница сейча...