"Він відчуває дискомфорт": Експерт проаналізувала виступ принца Гаррі та Меган Маркл на американському ТБ

Меган «подумки перевіряла все сказане» чоловіком та «блокувала» Гаррі своєю позою, зазначає експертка.

Експерт з мови тіла Джуді Джеймс проаналізувала спільний виступ принца Гаррі і Меган Маркл в ефірі каналу ABC, в якому вони закликають до участі в американських виборах, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

На думку Джеймс, 36-річний герцог Сассекський виглядав «засмученим» і, схоже, знав про невдоволення, яке послідує з боку Дональда Трампа та королівської родини Великобританії, через їх з Маркл виступ.

Експерт в коментарі DailyМail пояснила, що Гаррі використовував «ритуали відволікання», які показували його «рівень дискомфорту», коли він говорив про вибори в США. Тим часом Меган, «подумки перевіряла все сказане» чоловіком, що було помітно на її обличчі, та «блокувала» Гаррі своєю позою.

«Немає явної напруги в позі Гаррі, оскільки він сидить, трохи сутулячись поруч зі своєю дружиною, яка приймає більш царську, елегантну та статусну позу, яка демонструє упевненість та відчуття контролю. Простір асоціюється з владою і статусом, і знову ж таки саме Меган займає більшу частину простору на лавці. Гаррі не намагався зайняти провідну позицію під час розмови, віддавши головну роль дружині», — зазначила Джеймс.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...

Прогнози невтішні: Науковець повторно заразив себе коронавірусом, оцінюючи шанси на вироблення колективного імунітету

четвер, 29 жовтень 2020, 18:12

Колективним імунітетом називається ситуація, коли інфекція не може вільно поширюватися всередині групи людей, оскільки значна її частина не сприйнятлива до хвороби за рахунок зробленого щеплення або раніше перенесеного захворювання. Російський вірусоло...