"Він зійде з розуму, коли дізнається, хто хоче забрати його гроші", - адвокат Михайла Єфремова

Артистові заборонено дивитися новини.

Михайло ЄфремовАдвокат винуватця смертельної ДТП, відомого актора Михайла Єфремова розповів, що справу актора скоро передадуть на розгляд до суду. А поки Єфремов знаходиться під домашнім арештом, і навіть не здогадується, хто хоче забрати його гроші. Про це Ельман Пашаєв розповів росЗМІ, передають Патріоти України.

За словами правозахисника, родичі загиблого в тій страшній ДТП Сергія Захарова "рвуться в бій" за гроші Єфремова. Нібито за 20 років адвокатської практики він не зустрічав такої поведінки від людей, яким і так належить виплата компенсації. "Він до сих пір не знає, що творять родичі загиблого. Він не знає, яка боротьба йде за гроші, він збожеволіє, якщо це почує", - заявив адвокат.

Правозахисник переконаний, родичі Захарова зрозуміли, що його вже не повернути, а ось отримати велику суму від Єфремова цілком можливо. Уже четверо родичів отримали статус потерпілих.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...