Під час змагання учасники виконували теоретичні та практичні завдання, де перевірялися їхні знання геосфери, гідросфери, атмосфери та мезосфери, передають Патріоти України з посиланням на повідомлення МОН України.
Особливістю цьогорічної олімпіади став конкурс дослідницьких проєктів, де школярі з різних команд, а отже й різних країн, об'єднувалися для роботи над спільним завданням. У такий спосіб журі оцінювало навички командної роботи, а також вміння долати мовні бар'єри.
Окрім того, Андрій Марценюк отримав срібний сертифікат за підготовку презентації щодо науки про Землю, а киянка Дарина Воронцова – бронзовий сертифікат з Міжнародного польового дослідження.
Загалом у ній змагалися понад 160 школярів з 43 країн світу. Фінал олімпіади та нагородження призерів відбулись у місті Тегу (Південна Корея).
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...