Під час змагання учасники виконували теоретичні та практичні завдання, де перевірялися їхні знання геосфери, гідросфери, атмосфери та мезосфери, передають Патріоти України з посиланням на повідомлення МОН України.
Особливістю цьогорічної олімпіади став конкурс дослідницьких проєктів, де школярі з різних команд, а отже й різних країн, об'єднувалися для роботи над спільним завданням. У такий спосіб журі оцінювало навички командної роботи, а також вміння долати мовні бар'єри.
Окрім того, Андрій Марценюк отримав срібний сертифікат за підготовку презентації щодо науки про Землю, а киянка Дарина Воронцова – бронзовий сертифікат з Міжнародного польового дослідження.
Загалом у ній змагалися понад 160 школярів з 43 країн світу. Фінал олімпіади та нагородження призерів відбулись у місті Тегу (Південна Корея).
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...