Віра в Лукашенка "розстріляна": Зеленський відреагував на видачу "вагнерівців" Росії

За його словами, наслідки цього рішення будуть трагічними.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на видачу Росії бойовиків приватної військової компанії "Вагнера", яких затримали під Мінськом. Серед них є громадяни України. Про це президент повідомив у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Це погана історія. Історія, в якій явно нехтували довірою, об'єктивністю та адекватною оцінкою негативних наслідків. Вважаємо таке рішення, м'яко кажучи, несправедливим і таким, що не відповідає духу відносин між Україною та Білоруссю, заснованих на принципах поваги та взаємної допомоги", - заявив Зеленський.

За його словами, видані Росії бойовики повернуться до "поширення війни", а наслідки цього "будуть трагічними". "Наслідки цього рішення будуть трагічними. Ми розуміємо, що "вагнерівці" все одно повернуться до свого звичного заняття - поширення війни. Дай Боже, щоб білоруській владі не довелося і на своїй території отримати ще один палаючий, знекровлений Донбас, створити який "вагнерівці" дуже добре вміють", - зазначає президент.

Він додав, що уникнути відповідальності не вдасться. "Однак і самі "вагнерівці", і хто-небудь інший, чий бізнес за їх власною характеристикою - смерть, повинні розуміти: все одно доведеться відповідати. Перед законом або вже відразу перед Богом - покаже час. Уникнути відповідальності ніхто не зможе", - резюмує Зеленський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...

На мільйонному хабарі затримали столичного нотаріуса (фото)

субота, 5 грудень 2020, 14:18

Загальна сума мзди в еквіваленті національної валюти - майже 1 млн 200 тис. грн. Нацполіція затримала нотаріуса Київського міського округу на мільйонному хабарі. Гроші нотаріус і посередник вимагали за сприяння в безперешкодній державній реєстрації пра...