Вітаємо дочок, онучок і малих сестер: Сьогодні - Міжнародний день дівчаток

Це день не "бантиків і локонів», а порятунку маленьких дівчаток у всьому світі.

У п'ятницю, 11 жовтня, відзначається Міжнародний день дівчаток, передають Патріоти України.

Міжнародний день дівчаток (International Day of the Girl Child) - це день, присвячений проблемам і загрозам, яким піддаються в світі саме дівчинки.
Це і ранні шлюби, і насильство, і відсутність освіти і навіть право на життя, адже в Індії довгі роки жінки робили аборт, якщо дізнавалися, що дитина жіночої статі.
У світі до сих пір існує звичай жіночого обрізання (видалення клітора), щоб зробити з дівчинки «спокійну дружину» в майбутньому.
Саме тому в 2011 році ООН оголосила 11 жовтня Міжнародним днем людей дівчаток. Це день не "бантиків і локонів», а порятунку маленьких дівчаток у всьому світі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...