Вітаємо дочок, онучок і малих сестер: Сьогодні - Міжнародний день дівчаток

Це день не "бантиків і локонів», а порятунку маленьких дівчаток у всьому світі.

У п'ятницю, 11 жовтня, відзначається Міжнародний день дівчаток, передають Патріоти України.

Міжнародний день дівчаток (International Day of the Girl Child) - це день, присвячений проблемам і загрозам, яким піддаються в світі саме дівчинки.
Це і ранні шлюби, і насильство, і відсутність освіти і навіть право на життя, адже в Індії довгі роки жінки робили аборт, якщо дізнавалися, що дитина жіночої статі.
У світі до сих пір існує звичай жіночого обрізання (видалення клітора), щоб зробити з дівчинки «спокійну дружину» в майбутньому.
Саме тому в 2011 році ООН оголосила 11 жовтня Міжнародним днем людей дівчаток. Це день не "бантиків і локонів», а порятунку маленьких дівчаток у всьому світі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Нагорода знайшла "героя": Прокурор, який не посадив Юрія Бойка, отримав частку в "Трускавецьких лікувальних водах" від його оточення

п’ятниця, 21 лютий 2020, 20:00

До жовтня 2017 року Жербицький обіймав посаду першого заступника військового прокурора Анатолія Матіоса. Новим співвласником ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» став екс-перший заступник військового прокурора Володимир Жербицький, якому тепер належить ч...

Зіркова фанатка Ху*ла зібралася в політику

п’ятниця, 21 лютий 2020, 18:51

Російська співачка Валерія, слідом за музикантом Сергієм Шнуровим, планує створити політичну партію і взяти участь у виборах до Держдуми в 2021 році. Пригожин зазначив, що вони роздумують над тим, щоб створити партію під назвою "Сильні жінки" до 2021 р...