Вітаємо дочок, онучок і малих сестер: Сьогодні - Міжнародний день дівчаток

Це день не "бантиків і локонів», а порятунку маленьких дівчаток у всьому світі.

У п'ятницю, 11 жовтня, відзначається Міжнародний день дівчаток, передають Патріоти України.

Міжнародний день дівчаток (International Day of the Girl Child) - це день, присвячений проблемам і загрозам, яким піддаються в світі саме дівчинки.
Це і ранні шлюби, і насильство, і відсутність освіти і навіть право на життя, адже в Індії довгі роки жінки робили аборт, якщо дізнавалися, що дитина жіночої статі.
У світі до сих пір існує звичай жіночого обрізання (видалення клітора), щоб зробити з дівчинки «спокійну дружину» в майбутньому.
Саме тому в 2011 році ООН оголосила 11 жовтня Міжнародним днем людей дівчаток. Це день не "бантиків і локонів», а порятунку маленьких дівчаток у всьому світі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...