"Включився механізм саморуйнування системи": Відомий історик передрік падіння путінського режиму

Протести в Москві 27 липня стали свідченням, що невдоволення режимом в Росії зростає з неймовірною швидкістю.

На думку доктора історичних наук Андрія Зубова, в Росії включився механізм саморуйнування системи влади, коли вона робить одну дурну, безглузду, для неї самої шкідливу дію за іншою, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Офіційна відмова російських регіональних влад гасити лісові пожежі стала однією з таких дій, стверджує вчений. Адже ніхто не змушував губернатора Красноярського краю говорити: «Нічого страшного, нехай краще вигоратимуть ліси, це природний процес».
У Путіна не очікували, що люди організуються і зберуть підписи на вибори опозиційних кандидатів, реагуючи на грубі фальсифікації депутатів Мосміськдуми, які видно абсолютно всім. «І цей вал зростає, зростає щодня - від неділі до неділі, від мітингу до мітингу. І я думаю, що падіння цього режиму зовсім не за горами», - констатує вчений, нагадуючи, що режим в Росії вже котився до загибелі і в 2013 році.

Тоді більшість людей були незадоволені режимом Путіна, хотіли його змінити, але вони не були так озлоблені. Зараз ситуація змінилася, в т. ч. через український фактор. Адже відібравши Крим, Росія зробила тільки гірше, обдуривши очікування свого народу, що вірив в те, що Путін відновлює мало не Радянський Союз.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте обережні! - Україну заполонили нові підробки 200 гривень

вівторок, 28 січень 2020, 16:30

Підроблені гривні на перший погляд складно відрізнити від справжніх. В Україні з'явився новий вид фальшивих гривень. Їхня якість настільки висока, що не розпізнається в торгових мережах. Про те, що купюра підроблена, дізнаються, лише коли вона доходить...

Хіти тижня. Моторошне вбивство дівчат у Києві: Господиня квартири розповіла страшні подробиці (відео)

вівторок, 28 січень 2020, 15:30

Коли жінка приїхала туди, нічого особливо підозрілого не побачила, крім безладу і забитої наглухо шафи на балконі... Господиня квартири у Києві, де були по-звірячому вбиті 19-річна Марія Каминіна і 16-річна Єва Лисенко, не відразу зрозуміла, що трапила...