Влада відмовилася поставити хоча б намет: У Тернополі розтини померлих від COVID-19 проводять прямо на вулиці

Україна була повністю не готова до епідемії, і велике питання, чи готова вона зараз, переконаний лікар.

Кореспонденти Associated Press проїхалися по декількох містах України і своїми очима побачили, в яких умовах доводиться працювати місцевим лікарям, які лікують заражених коронавірусом, передають Патріоти України.

Патологоанатом Олег Стецюк з Тернополя розповів журналістам, що ніяких захисних засобів ні лікарня, ні місцева влада йому не надали. Відповідь одна - на це немає коштів. В результаті захисний костюм Олегу пошив його друг-швець. «Ви самі бачите сумну картину нашої готовності. І це відбувається на четвертий місяць епідемії», - підкреслює Стецюк.

«Нам ні копійки не виділили на поліпшення санітарних умов. Україна була повністю не готова до епідемії, і велике питання, чи готова вона зараз», - вважає лікар.

Стецюк змушений проводити розтини померлих від коронавірусу прямо у дворі лікарні. У морзі погана вентиляція і така ж погана система фільтрації води. Олег просив місцеву владу поставити хоча б намет, щоб він міг проводити розтини там, а не під відкритим небом, але йому знову відмовили - немає грошей.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...