"Владимир Владимирович, чьих будете?": Ексватажок терористів "ДНР" жорстко "наїхав" на Путіна

Гіркін вважає, що президент Росії не по-людськи ставиться до свого народу. Якби у бойовика була можливість, то він би поставив господареві Кремля всього одне питання, яке для терориста сьогодні найбільш важливе і актуальне.

Ігор Стрєлков (Гіркін)

Як написав ексватажок терористів "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) в соцмережі, його цікавить сьогодні, чому Путін так погано ставиться до російського народу. І питання, яке б бойовик поставив би на особистій зустрічі з володарем Кремля, стосувалося саме цієї його "особливості", передають Патріоти України.

Гіркін запитав би у президента Росії, ким той себе вважає, якої він національності. "Владимир Владимирович, какой Вы национальности? Чьих будете? И, если бы мне было позволено задать второй, а он (кряхтя и запинаясь) ответил — "русский" (скорее, он выдавил-бы что-то типа "россиянин", но допустим такую возможность) — то вопрос звучал-бы так: "Тогда какого-растакого черта Вы ведете себя по отношению к Русскому народу не как его родной сын, а как равнодушный и жадный приемыш, которого не интересует ничего, кроме возможности всласть проматывать отцовское наследство?" - написав Стрєлков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

На межі Третьої світової: Ядерні помилки, які могли знищити Землю

четвер, 24 вересень 2020, 7:24

Деякі історики вважають, що подібні ситуації несли загрозу життю на Землі, оскільки, на їхню думку, світ перебував на порозі глобальної ядерної війни. Не один десяток разів людство опинялося під загрозою помилково завданого ядерного удару. Так, зокрема...

Зірки говорять: Три знаки Зодіаку, які "народилися в сорочці"

четвер, 24 вересень 2020, 7:10

Їм протегують небеса... Існують знаки Зодіаку, які "народилися в сорочці". Їм всіляко допомагають Вищі сили не зробити дурниць і жити далі всупереч всім невдачам і негараздам на шляху. В особистому житті, як і з фінансами, все буде стабільно, астрологи...