Влаштували "маски-шоу": В Абхазії затримано відомого "командира" терористів "ДНР"

За словами кремлівського пропагандиста, ніяких ордерів або документів силовики при затриманні не надали.

Пропагандистський Телеграм-канал «WarGonzo» повідомляє, що в невизнаній Абхазії затриманий «командир» підрозділу «ДНР» «П'ятнашка» Ахра Авідзба, більш відомий, як «Абхаз», передають Патріоти України.

Як уточнює ресурс, в будинку Авідзби в Сухумі «влаштували "маски-шоу", нібито для того, що доставити на бесіду в СДБ республіки».
Як зазначає російський пропагандист Семен Пегов, він розмовляв з дружиною «Абхаза» Юлією і чув, «як у неї вирвали телефон під час розмови». За словами Пегова, ніяких ордерів або документів силовики сім'ї Авідзба нібито не надали. При цьому він висловлює надію, «що все, що відбувається непорозуміння і найближчим часом ситуація вирішиться».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.