Вода для Криму: Окупанти перетворили важливе водосховище на ... велику калюжу (відео)

Інкерманський Кар'єр, чи озеро в Інкермані, було однією з пам'яток селища Інкерман і міста Севастополь.

Раніше водосховище виглядало так

Ще одне водосховище в окупованому Криму на межі обміління. Через гострий дефіцит води пересихає Інкерманське водосховище. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ і блогер Анатолій Штефан ("Штірліц"), передають Патріоти України.

"Продовжуємо тему окупованого Криму і проблем водопостачання. Інкерманське водосховище. Без коментарів", - зазначив він.

На відео видно, що рівень води впав майже до мінімуму.

Інкерманський Кар'єр, чи озеро в Інкермані, було однією з пам'яток селища Інкерман і міста Севастополь.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.