Вода для Криму: Окупанти почали перекидати воду з Тайганського водосховища в Сімферополь (фото)

На території окупованого Криму гостро стоїть проблема дефіциту води. 8 липня повідомлялося, що води для Сімферополя із запасів водосховищ вистачить на 110 днів.

В окупованому Криму по оцинкованих трубах розпочалося перекидання води з Тайганського водосховища в Сімферопольське, щоб там зменшити дефіцит води, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

Місцеві жителі розповіли, що тимчасовий трубопровід складається з 12 оцинкованих труб діаметром 10-15 см, які прокладені правим берегом водосховища, поблизу гирла річки Салгир. Вода тече з труб по зарослій травою канаві.

При цьому вода подається не з усіх прокладених труб, а лише з п’яти. Навколо них на березі водосховища укладено кілька залізобетонних плит.

За даними Міноборони РФ, трубопровід укладали підрозділи російської армії. Окупанти проклали понад 50 км трубопроводу в одну лінію, який має з’єднати Тайганське і Сімферопольське водосховища для постачання води у Сімферополь.

Військові заборонили місцевим жителям наближатися до місця витоку водопровідної води, хоча труби перетинають путівець уздовж берега, якою сімферопольці здійснюють прогулянки та їздять на велосипедах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...

На мільйонному хабарі затримали столичного нотаріуса (фото)

субота, 5 грудень 2020, 14:18

Загальна сума мзди в еквіваленті національної валюти - майже 1 млн 200 тис. грн. Нацполіція затримала нотаріуса Київського міського округу на мільйонному хабарі. Гроші нотаріус і посередник вимагали за сприяння в безперешкодній державній реєстрації пра...