Вода для Криму: Водосховища окупованого півострова обміліли до критичного рівня (відео)

В анексованому Криму стрімко погіршується екологічна ситуація через брак води.

В середині листопада рівень води у водосховищах, з яких здійснюється водопостачання окупованого Сімферополя, скоротився до 14-15 відсотків від проектного об'єму. Про це повідомив в прямому ефірі окупаційного "Радіо "Крим" заступник директора з виробництва ГУП РК "Вода Криму" Ігор Данилович, передають Патріоти України.

За його словами, при проектному обсязі 36 мільйонів кубометрів в Сімферопольському водосховищі залишилося 4,9 мільйона кубів води. У Партизанському - при 34 мільйонах проектного обсягу залишилося п'ять мільйонів кубів.

Ще гірша ситуація в Аянському водосховищі, де рівень води становить всього 8 відсотків від проектного обсягу - з 3,9 мільйона залишилося лише 300 тисяч метрів кубічних. Такого залишку вистачить приблизно на місяць.

Аянське водосховище обміліло настільки, що забір води з нього для потреб Сімферополя повністю припинено. Тепер з цієї водойми отримують воду тільки населені пункти Добровської долини Сімферопольського району.

В Євпаторії в нічний час тиск в мережах було знижено з 2,2 до 1 атмосфери, щоб була можливість ділитися водою з Сімферополем.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...