Водолази-рятувальники на власному прикладі продемонстрували, як безпечно заходити у крижану воду і правильно занурюватись.
Фахівці розповіли, як саме слід підготувати тіло до обряду купання, аби не нанести шкоди власному здоров’ю.
Також, рятувальники поспілкувались з громадянами, нагадали їм правила безпечного перебування біля відкритих водойм у зимовий період.
Аби купання на Водохреща громадян пройшло безпечно, в столиці спеціально облаштовано 16 місць для купання, де будуть чергувати рятувальники, як ГУ ДСНС України у м. Києві, так і КМДА, і КП «Плесо». Загалом, 19 січня, за безпекою громадян під час купання на Водохреща будуть слідкувати 137 рятувальників, з яких 63 саме від ДСНС. Також, буде залучено 19 одиниць техніки, 7 з яких – від Головного управління ДСНС України у м. Києві.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...