Воюватимуть всі, уклоністів не буде: Вірменія обмежує виїзд чоловіків з країни

Виїзд можливий лише з дозволу територіальний військових комісаріатів.

Вірменія обмежує виїзд чоловіків віком від 18 до 55 років з країни у зв’язку з військовим положенням та оголошеною мобілізацією. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

Виїзд можливий лише з дозволу територіальний військових комісаріатів. Такі дії відбуваються у зв’язку з рішенням уряду Вірменії. «Повідомляється, що згідно рішення 1585Н, прийнятого урядом Вірменії 27 вересня 2020 року, оголошений призов осіб до 55 років. Особам чоловічого полу у віці від 18 до 55 років дозволяється покидати межі країни лише за письмового дозволу територіальних військових комісаріатів», – йдеться у повідомленні.

27 вересня війська армії Азербайджану приступили до контрнаступальної операції по всьому фронту в Нагірному Карабасі. За офіційною інформацією це стало наслідком провокацій з боку підконтрольних Вірменії збройних формувань на території Нагірного Карабаху – непідконтрольній території Азербайджану, де з 90-х років встановлено владу невизнаної «Нагірно-Карабаської Республіки».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: На Буковині жінки носять хворих з COVID-19 на простирадлах (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 18:34

З'явилося відео з жахливими умовами лікарні у Чернівцях, де лікують пацієнтів з коронавірусом. Біля будівлі ремонт, тому пацієнта несуть на руках до каталки, яка стоїть в трьох метрах від дверей. Четверо жінок - працівниці лікарні, а п'ята - його дружи...

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...