"Володьку на царство!": Ху*лу запропонували безстроково обійняти посаду президента

Володаря Кремля попросили змінити або поліпшити одну зі статей Конституції, щоб повноваження президента не «обмежувалися конкретним терміном».

Один з ветеранів Другої світової війни під час спілкування з президентом РФ Володимиром Путіним запропонував йому змінити Конституцію, щоб безстроково залишатися на президентській посаді, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Один з ветеранів, з якими Путін поспілкувався в Санкт-Петербурзі, попросив главу Кремля «вирішити деякі проблеми, пов’язані з нашою (російською — ред.) конституцією».

Зокрема, ветеран попросив змінити або поліпшити одну зі статей, щоб повноваження президента не «обмежувалися конкретним терміном». «Щоб народ потім вирішив, продовжити роботу президента або звільнити його, подякувавши за зроблене», — сказав ветеран, додавши, що «президенту вдалося зміцнити обороноздатність країни, тому тепер він може приступати до вирішення інших завдань».

Путін у відповідь подякував ветерану за оцінку того, що було зроблено, але зазначив, що повертатися до такої практики небажано. «Це (стурбованість термінами перебування при владі - ред.) пов’язано у багатьох наших людей з тривогою за стабільність в суспільстві, за стабільність в державі: і за зовнішню стабільність, і за внутрішню. Разом з тим дуже тривожно було б повернутися в ситуацію середини 80-х років, коли керівники держави один за одним, до кінця своїх днів залишаючись при владі, йшли з цієї влади, не забезпечуючи при цьому необхідних умов трансформації влади», — сказав Путін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В Європі вже п'яті: Чому Україна б'є антирекорди по коронавірусу, - ЗМІ

четвер, 6 серпень 2020, 18:46

Ковід в Україні шириться практично без обмежень. "С одной стороны, ситуация объясняется возросшим количеством ПЦР-тестов: оба дня их делали по 17 и более тысяч. Против 14-15 тысяч в предыдущие дни. Но это объяснение раскрывает новый пласт проблемы - ка...

Гроші не пахнуть? - Українські зірки агітуватимуть на виборах президента в Білорусі

четвер, 6 серпень 2020, 18:36

Олег Винник, Тіна Кароль, Григорій Лепс, Таїсія Повалій та інші будуть співати в містах Білорусі 8 серпня. Перед виборами президента Білорусі 2020 року зірки російської та української естради виступлять з агітаційними концертами в різних регіонах країн...