"Володьку на царство!": Ху*лу запропонували безстроково обійняти посаду президента

Володаря Кремля попросили змінити або поліпшити одну зі статей Конституції, щоб повноваження президента не «обмежувалися конкретним терміном».

Один з ветеранів Другої світової війни під час спілкування з президентом РФ Володимиром Путіним запропонував йому змінити Конституцію, щоб безстроково залишатися на президентській посаді, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Один з ветеранів, з якими Путін поспілкувався в Санкт-Петербурзі, попросив главу Кремля «вирішити деякі проблеми, пов’язані з нашою (російською — ред.) конституцією».

Зокрема, ветеран попросив змінити або поліпшити одну зі статей, щоб повноваження президента не «обмежувалися конкретним терміном». «Щоб народ потім вирішив, продовжити роботу президента або звільнити його, подякувавши за зроблене», — сказав ветеран, додавши, що «президенту вдалося зміцнити обороноздатність країни, тому тепер він може приступати до вирішення інших завдань».

Путін у відповідь подякував ветерану за оцінку того, що було зроблено, але зазначив, що повертатися до такої практики небажано. «Це (стурбованість термінами перебування при владі - ред.) пов’язано у багатьох наших людей з тривогою за стабільність в суспільстві, за стабільність в державі: і за зовнішню стабільність, і за внутрішню. Разом з тим дуже тривожно було б повернутися в ситуацію середини 80-х років, коли керівники держави один за одним, до кінця своїх днів залишаючись при владі, йшли з цієї влади, не забезпечуючи при цьому необхідних умов трансформації влади», — сказав Путін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Помста за СРСР: На Росії озвучили страшний прогноз щодо нової війни Путіна

середа, 26 лютий 2020, 14:00

При цьому не уточнюється, з ким саме буде воювати Росія. Відомий російський політолог Валерій Соловей, який раніше заявив, що 2019 рік був останнім спокійним роком Росії, вважає, що Кремль спробує взяти реванш за розвал Радянського Союзу і, ймовірно, н...

"Я бомжей возить не буду": Черговий скандал з маршрутником розгорівся в Запоріжжі (відео)

середа, 26 лютий 2020, 11:59

Водій маршрутки вигнав пенсіонера, який хотів скористатися правом пільгового проїзду. Виганяючи літнього чоловіка, водій кричав, що не буде «возити бомжів».