Володимир Зеленський проведе свій перший брифінг у якості президента України (трансляція)

Разом з Володимиром Зеленським з пресою спілкуватиметься президент України (1994 - 2005 рр.) Леонід Кучма.

У понеділок, 3 червня, о 13-00 президент України Володимир Зеленський проведе перший брифінг в статусі глави держави, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

Місце зустрічі - на сходинках біля Адміністрації президента, на вулиці Банкова. Разом з Володимиром Зеленським з пресою спілкуватиметься президент України (1994 - 2005 рр.) Леонід Кучма, який раніше представляв Україну на тристоронніх переговорах по врегулюванню ситуації на Донбасі в Мінську.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...