"Воно буде проведене і нічим не завершиться", - Коломойський про можливе розслідування ФБР

Український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що нічого протизаконного ні в Україні, ні в Євросоюзі, ні у США не скоював.

Український бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв'ю журналістам програми "Схеми: корупція в деталях" (спільний проект каналу "UA:Перший" і "Радіо Свобода") висловив думку, що якщо ФБР США і веде щодо нього розслідування, то навряд чи воно чимось закінчиться, передають Патріоти України.

"Цілком можливо, що якесь розслідування і ведеться. Але воно буде проведене, і нічим не завершиться, як завжди. Що стосується мене: я нічого протизаконного на території Сполучених Штатів чи Європейського союзу, чи України не скоїв. І ви всі це добре знаєте. А все решта – це політичні маніпуляції", – зазначив Коломойський.

Він висловив думку, що український бізнесмен Дмитро Фірташ також зіткнувся із політично вмотивованими обвинуваченнями. "І це нічим не завершується. Нормально там [у Відні] почувається. Але теж дуже хоче повернутися в Україну. Ось його обвинуватили – і він на п'ять років випав з української політичної, економічної і бізнес-тусовки. Але ми знаємо, хто за цим стоїть, що за цим стоїть – уже все стало відомо. Свого часу по телевізору, я думаю, що всі все покажуть – хто за цим стояв", – додав Коломойський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...