"Вони нагадують про єдиний простір": В'ятрович​ прокоментував своє скандальне висловлювання про "щупальці руського миру"

Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович не вважає, що потрібно забороняти Висоцького і Цоя.

Володимир В'ятрович

В'ятрович прокоментував своє скандальне висловлювання про "щупальці руського миру" в ефірі Радіо Свобода, передають Патріоти України.

"Я вважаю просто, що ми повинні пам'ятати, що, власне, і цих діячів російська пропаганда буде використовувати для посилення свого впливу. Тому що вони нагадують про єдиний культурний простір, який існував", - пояснив свою позицію В'ятрович.

Чиновник погодився, що російську літературу можна вивчати в рамках світової літератури. "У мене теж є в домашній колекції платівок фактично повне зібрання колекції Володимира Висоцького ... І слухав багато Цоя свого часу. Я не збираюся засуджувати їх за їхню творчість", - сказав В'ятрович.

Нагадаємо, що в кінці січня В'ятрович написав у Facebook про те, що музиканти Володимир Висоцький, Віктор Цой і письменник Михайло Булгаков є "щупальцями руського миру". Цей резонансний пост викликав багато суперечок.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...