"Вони нічого не порушують"? В Україні і досі офіційно існує політична партія ватажка терористів "ДНР"

За словами нардепа від "Слуги народу", в даний момент ведеться робота над ліквідацією партій-фейків, які не вели політичної діяльності, не брали участі у виборах або несвоєчасно створили осередки.

Денис Пушилін

В Україні досі зареєстрована партія "МММ", лідером якої є ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін, передають Патріоти України з посиланням на Сьогодні.

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань державної влади Олександр Качура розповів в інтерв'ю журналістам, що нардепи працюють над ліквідацією "фейкових" політсил. У числі інших виявлених в реєстрах "партій" виявилася і політсила ватажка "ДНР". "Це абсурд якийсь! Коли я як адвокат звертався з даного питання, мені сказали, що "вони нічого не порушують", - обурюється Качура.

За його словами, в даний момент ведеться робота над ліквідацією партій-фейків, які не вели політичної діяльності, не брали участі у виборах або несвоєчасно створили осередки. "По трьом цим підставам ми можемо очистити політичне поле від "кишенькових", "диванних", "фейкових" партій. Наскільки я знаю, міністр юстиції вже дав завдання профільному департаменту проаналізувати ситуацію і подати свої висновки щодо подачі в суд позовів щодо анулювання свідоцтв таких політсил. По суті, замість 320 партій в країні може залишитися близько сотні. Але тих, хто дійсно реально веде політичну діяльність", - уклав глава комітету.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...

Хіти тижня. Гаага для Ху*ла все ближче: Прокуратура Нідерландів представила новий доказ, що MH17 збили ракетою "Бука" (оновлено)

субота, 4 липень 2020, 1:00

Телефонні розмови на сьогоднішній день є найбільш конкретними доказами у справі MH17 щодо трьох російських і одного українського підозрюваних. Прокуратура Нідерландів під час судових слухань у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17 предста...