Вони так не домовлялись: На мітингу проти кримінального переслідування Сергія Стерненка правоохоронці під конвоєм вивели представників Шарія (відео)

Співробітники проросійського блогера реагували на те, що відбувається, досить різко.

Під Шевченківським районним судом на мітингу проти кримінального переслідування Сергія Стерненка стався конфлікт з представниками проросійського блогера Анатолія Шарія. Відео скандалу оприлюднило на своїй офіційній сторінці в Twitter видання Цензор.НЕТ, передають Патріоти України.

Протестуючі, дізнавшись що серед журналістів є представники Шарія, відреагували дуже різко. Натовп оточив чоловіків і почавскандувати: "Шарій - пі***ас". Ситуація швидко загострилася, з'явився ризик фізичного нападу на журналістів.

Поліція прийняла рішення відвести співробітників проросійського блогера, на що вони відреагували різко. "Хто старший? Навіщо відводять? В чому справа? Ми нікого не провокуємо, робимо свою роботу. Хтось розуміє, що нас треба захищати, а не виводити? (...) Ось так зустрічають журналістів, які просто працюють", - говорив один з журналістів.

У якийсь момент учасники протесту вибили у нього з рук телефон, яким він знімав те, що відбувається.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...