"Вони теж вміють бути вдячними": Неймовірна історія порятунку і дружби (фото, відео)

Тварини, що живуть в дикій природі, рідко знаходять спільну мову з людиною. Вони звикли обходити її стороною, знаючи, що вона може принести їм тільки погане.

Але іноді трапляється якраз протилежне: людина рятує життя диким тваринам. На доброту навіть вони відповідають такою ж добротою і ласкою. Вони теж вміють бути вдячними, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Для більшості власників домашніх тварин привести нову тварину в свій будинок досить ризиковано. Адже невідомо, як одні вихованці уживуться з іншими. Саме так думав Джордж, коли ніс в свій будинок цілих двох тварин. Причому яких: маленьку рись і оленя.
Справа в тому, що чоловік працює рятувальником. В один із днів його бригаді довелося гасити пожежу в лісі. Вона швидко поширилася місцевістю і погрожувала сотням лісових мешканців. Джордж знав, що є дикі тварини, які потребують допомоги. Тому він вирішив врятувати якомога більше живих істот. Так він зустрів руду рись і оленя. Джордж підібрав нещасних погорільців.Коли рятувальник ніс їх додому, то зіткнувся з серйозною проблемою. З одного боку він розумів, що дикі тварини повинні бути вільними. Жити в неволі для них справжня мука. Але з іншого боку, якщо зараз він відпустить їх, то шансів вижити у рисі і оленяти буде небагато. Вони ще занадто малі, щоб знайти їжу.
Де їх батьки і що з ними стало, чоловік не знав. Тому обох тварин Джордж вирішив забрати в свій будинок. Поки вони ще безпорадні, він буде піклуватися про них.

Сім'я Джорджа була вкрай стурбована і насторожено прийняла нових мешканців. Дітям Джорджа було страшно, що в їхньому будинку живе дикий, нехай поки і маленький, але хижак. Але скоро стало ясно, що і рись, і олень дуже вдячні людям за своє спасіння. Особливо рись. Вона сильно прив'язалася до людей. Їй дали прізвисько - Бенджі.

Дика кішка дійсно оцінила те, що зробив для неї Джордж. Коли він був удома, Бенджі практично не відходила від нього. В ті дні, коли чоловік на роботі, рись грає з його сином. Він перестав боятися хижака і охоче дуріє з Бенджі.

Примітно, що хижак і травоїдна знайшли спільну мову і один з одним, і з собакою та кішкою, які жили в будинку. Ось так у рятувальника в будинку утворився справжній зоопарк. Тільки в його будинку тварин ніхто насильно не тримає. Вони вільні у своєму виборі. Якщо вони вирішать покинути будинок Джорджа, він і його родина не будуть їм заважати повернутися в рідну стихію.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У моторошній ДТП на Одещині розбилася компанія молоді (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 12:23

В результаті ДТП загинули двоє людей.

До морозів не підготувались: У російському Челябінську через вибух в лікарні евакуювали пацієнтів (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 12:13

Кисневі станції, що виробляють кисень для лікарень, спішно обладнаних під боротьбу з коронавірусом, потребують антиморозного устаткування, коли настають холоди. Інакше катастрофи не уникнути. "50 человек временно размещены в здании стадиона имени Елеси...