"Вовкулаки в рясах!", - Невзоров яскраво висловився про швидкий кінець РПЦ (відео)

Відомий журналіст Олександр Невзоров не залишив без уваги скандал, пов'язаний з будівництвом храму в Єкатеринбурзі. Тут церкву хочуть звести на місці міського скверу, що дуже не подобається місцевому населенню.
Олександр Невзоров

В ефірі "Ехо Москви" Невзоров заявив, що попи в Росії перестали приховувати, що їм будь-якою ціною потрібна нерухомість, торгові точки і що заради цього вони підуть на все, передають Патріоти України.

"Вони будуть садити людей, бити руками силовиків, душити газами, садити..." - зазначив він.

За його словами, попи навіть готові запрошувати спортсменів, щоб домогтися свого. "І самі попи ховатимуться за спини, тому що вони вирішили твердо: культова будівля посадити на найсмачніше місце Єкатеринбурга. І це чисто комерційний проект, це бізнес, це торгова точка, в першу чергу. І ось на кістках, на поламаних долях, на побитих, посаджених, обдовбаних газами людях ці костюмовані торговці невіглаством дуже непогано наживатися саме за рахунок того, що це буде виключно сильно, насамперед, з точки зору локації. При цьому вони будуть посилатися на якісь туманні і абсолютно недоведені соціологічні опитування, які були зроблені в найбільш комфортному для них режимі", - сказав журналіст.

Невзоров також записав відеозвернення, в якому заявив, що "Єкатеринбург зірвав лицемірну маску з РПЦ". "Він показав всій країні її справжній вурдалачий лик. Єкатеринбург довів, що попи задавлять всякого, хто встав на шляху їх бізнесу", - зазначив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...